Web Tasarım - Matbaa - Hosting Tel: 0543 282 03 68

HAKKIMIZDA...

Konya Bilişim Hizmetleri olarak yapmış olduğu web sitesi, animasyon, matbaa ve grafik işleri ile gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Sizlere daha kusursuz bir hizmet sunmak için ekibini geliştiriyor. Müşteri memnuniyeti için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bugün referanslarımızda bulunan müşterilerimize bizim nasıl bir firma olduğumuzu gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz. Ofisimize gelerek çalışma sistemimizi kontrol edebilir ve dilerseniz web sitenizi yaptırmak için detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Web sitesi Yaptırılırken dikkat edilmesi gerekenler;

 

Web tasarımı yaptırırken neden güvenilir bir firma olması gereklidir? Çünkü yeni yasa gereği artık her firmanın bir web sitesi olmak zorundadır. Bu kanuna göre, web sitenizi web sitesi kurallarına uygun şekilde yapılması gerekir. Aksi Taktirde dışardan ucuza yaptırmış olduğunuz bir web sitesini kısa bir süre sonra tekrardan yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Buda ucuz diye herhangi birine yaptırmış olduğunuz siteyi çöpe atmanız ve tamamen zarar ettiğinizi gösterir.

 

Bir diğer konu ise neden profesyonel bir firma ile çalışmanız gerektiği? Profesyonel bir firma ile çalışma gereği şunun içindir, artık günümüz teknolojisine ayak uydurmak ve her 3 evden ikisinde internet olduğunu düşünürsek, yaptırmş olduğunuz web sitesinin bir çok kişiye pazarlayabilir bu şekilde sadece çevrenizden değil internet üzerinden de müşteri kazanabilirsiniz. Profesyonel bir web tasarımcının yapmış olduğu bir site google gibi arama motorlarında daha üst sıralara çıkmanızı sağlar. Böylece sitenize giren müşteri sayısı dahada çoğalır. Sizde daha çok kazanırsınız ve internet üzerinde özel bir kurumsal kimliğiniz olur.

 

En önemli konu ise güvenilir ve referansları iyi olan bir firmaya web sitenizi yaptırmak. Bu size şu şekilde bir avantaj sağlar. Diyelim ki resmi olmayan herhangi bir kişiye web sitenizi yaptırdınız, ödemeyi yaptınız siteniz açıldı teslim edildi. Fakat 1 ay sonra sitenizde düzenleme yapmak istiyorsunuz bu şartlarda resmi olmayan her 9 kişiden 8 ine ulaşamazsınız ve siteniz siz onu başdan yaptırana kadar o şekilde kalmaya mahkum olur.Ama sabit telefonu olan, adresi belli olan resmi bir firmaya yaptırdığınızda siteniz hakkında her bilgi ve güncelleştirmeler veya sorunlar için her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Ve unutmayın bugün ucuz veya önemsemeyerek resmi olmayan kişilere yaptırmış olduğunuz web siteniz, ilerde hem maddi yönden hemde firmanızın reklamı açısında size büyük bir zararı olabilir!

NEDEN BİZ?

Misyonumuz
Misyonumuz

Müşteri isteklerini en kısa zamanda karşılamak ve en kısa sürede bitirmek için kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için her geçen gün çoğalan referanslarımızla kendimizi daha da çok geliştiriyoruz. Siz ve kendimiz için yeni projelerimize ulaşmak adına daha da çok çalışıyoruz. Hedefimiz kısa sürede büyük firmalar arasına girmek.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

*Müşterilerimizin isteklerini en doğru şekilde karşılamak

*Müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede karşılamak

*Fiyatlarımızı müşteri isteklerine göre en uygun şekilde fiyatlandırmak.

*Müşterilerimizi Doğru ve Kaliteli hizmet için doğru yönlendirmek.
Manisa Soma web tasarım Konya Ajans web tasarım SAKARYA web tasarım İSTANBUL ARNAVUTKÖY web tasarım ERZİNCAN web tasarım ADIYAMAN web tasarım KARS web tasarım TUNCELİ web tasarım ÇORUM web tasarım ÇANAKKALE web tasarım İSTANBUL ATAŞEHİR web tasarım GÖRDES web tasarım DENİZLİ web tasarım SİLİFKE web tasarım DENİZLİ web tasarım SİİRT web tasarım BALIKESİR web tasarım RİZE web tasarım ÇANAKKALE web tasarım GİRESUN web tasarım Manisa Selendi web tasarım UŞAK web tasarım SİNOP web tasarım İSTANBUL BEYOĞLU web tasarım KAHRAMANMARAŞ web tasarım GAZİANTEP web tasarım Manisa Ahmetli web tasarım AYDIN web tasarım AKŞEHİR web tasarım Manisa Akhisar web tasarım ZEYTİNBURNU web tasarım İSTANBUL ÜSKÜDAR web tasarım İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE web tasarım GAZİANTEP web tasarım ETİMESGUT web tasarım Manisa Ahmetli web tasarım İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ web tasarım AFYONKARAHİSAR web tasarım İSTANBUL ÇATALCA web tasarım UŞAK web tasarım İSTANBUL PENDİK web tasarım ÇORUM web tasarım GÖLBAŞI web tasarım İSTANBUL BAYRAMPAŞA web tasarım İSTANBUL ATAŞEHİR web tasarım Manisa Kula web tasarım KIRIKKALE web tasarım TRABZON web tasarım UŞAK web tasarım ŞIRNAK web tasarım KULU web tasarım İZMİR web tasarım BURDUR web tasarım KAHRAMANMARAŞ web tasarım EDİRNE web tasarım SAMSUN web tasarım RİZE web tasarım Manisa Selendi web tasarım İSTANBUL SİLİVRİ web tasarım İSTANBUL ESENLER web tasarım
sevgiliye kitap sevgiliye hediye sevgiliye hediye konya web tasarım anfi konya evden eve taşımacılık kırıkkale web tasarım konya güzellik salonu, konya güzellik salonları, konya güzellik merkezi gördes haber ayçekirdek içi ayçekirdeği içi sevgiliye kitap sevgiliye kitap konya güzellik salonu konya güzellik salonları selçuklu rehberi Şirketler